مدیرعامل پرسپولیس: حکمی بابت شکایت مصلح از پرسپولیس ندیدم، پرونده بودیمیر یکی دو روز دیگر بسته می شود

به گزارش وبلاگ ژینو، پرونده این بازیکن چند روز دیگر بسته می شود ولی به خاطر تحریم ها هنوز پول به حساب وی ننشسته است ولی ظرف یکی دو روز آینده این اتفاق رخ می دهد.

مدیرعامل پرسپولیس: حکمی بابت شکایت مصلح از پرسپولیس ندیدم، پرونده بودیمیر یکی دو روز دیگر بسته می شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:حکمی بابت محکومیت پرسپولیس در پفراینده شکایت مصلح ندیدم.

سمیعی: حکمی بابت شکایت مصلح از پرسپولیس ندیدم/پفراینده بودیمیر یکی دو روز دیگر بسته می شود

به گزارش فارس، جعفر سمیعی بعد از انتخابات هیات فوتبال استان تهران گفت: انتخابات خوب بود و فرایند خوبی داشت. در خصوص شفاف بودن جلسه دوستان باید نظر بدهند.

وی در خصوص اینکه آیا این انتخابات قبل از انتخابات فدراسیون فوتبال حواشی ایجاد نمی کند گفت: این سوال برای ما هم وجود داشت ولی حتما حاشیه ایجاد نمی کرده که برگزار کرده اند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص پفراینده بودیمیر گفت: پفراینده این بازیکن چند روز دیگر بسته می شود ولی به خاطر تحریم ها هنوز پول به حساب وی ننشسته است ولی ظرف یکی دو روز آینده این اتفاق رخ می دهد.

سمیعی در خصوص مطالبات باشگاه شهرخودرو از پرسپولیس بابت انتقال گل محمدی گفت: آنها شکایت کرده اند و این موضوع پیگیری می شود.

خبرنگاری گفت ظاهرا شما مسئولان شهرخودرو را پیدا نمی کنید که با آنها مذاکره کنید که مدیرعامل پرسپولیس گفت: چرا آنها را پیدا نکنیم؟ مگر آنها گم شده اند؟ مسئله ای از این نظرها نداریم.

وی در خصوص شکایت شایان مصلح از پرسپولیس و حکمی که این بازیکن علیه پرسپولیس گرفته است گفت: بروید این موضوع را از آنهایی که این بحث را گفته اند سوال کنید. من حکمی در این خصوص ندیدم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص آخرین شایعات پیرامون مغانلو، نعمتی و ایمان سلیمی و ... گفت: در بازار جابجایی کارمان را انجام می دهیم، اجازه بدهید اول کارمان را انجام بدهیم و بعد نتایج آن را اعلام می کنیم.

منبع: عصر ایران

به "مدیرعامل پرسپولیس: حکمی بابت شکایت مصلح از پرسپولیس ندیدم، پرونده بودیمیر یکی دو روز دیگر بسته می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل پرسپولیس: حکمی بابت شکایت مصلح از پرسپولیس ندیدم، پرونده بودیمیر یکی دو روز دیگر بسته می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید