اخبار اقتصادی

چسبندگی قیمت ها در بازار خودرو، پراید 121 میلیون تومانی شد

خبرنگاران : مقاومت بازار برابر کاهش قیمت ها در حالی اتفاق می افتد که خرید و فروش خودرو در بازار به کف رسیده و در دو روز گذشته نیز بنا براعلام فعالان این بازار معامله چندانی صورت نگرفته است.

3 دی 1399

تعبیر خواب عابر بانک - معنای گم شدن عابر بانک در خواب چیست؟

دیدن عابر بانک در خواب اشاره به احساسات رویابین در خصوص پول، لذت هایی که پول به همراه می آورد و یا استرس و عدم اطمینانی که همراه آن است دارد

27 آذر 1399

اعطا تسهیلات بانک پاسارگاد به فعالان بخش کشاورزی

بانک پاسارگاد در راستای برنامه پنج ساله ششم توسعه مالی، اجتماعی و فرهنگی ج.ا.ا و با هدف حمایت از بخش کشاورزی، اقدام به اعطای تسهیلات به فعالان بخش کشاورزی می نماید.

24 آذر 1399

خبرنگاران محدودیت های اجتماعی با محور ماسک در البرز افزایش یافت

کرج - خبرنگاران - سخنگوی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از اعمال محدودیت های بیشتر با محور الزامی شدن استفاده از ماسک در مکان های خاص ، ادارات و خودروهای عمومی خبرداد.

21 آذر 1399

بررسی مودم VDSL ایسوس DSL-AC55U: همه چیز تمام برای کاربران خانگی و کسب وکارهای کوچک

امروز دیدم دوباره مودم روتر ADSL/VDSL ایسوس DSL-AC55U در بازار ایران موجود شده و برخی از فروشگاه های اینترنتی آن را با قیمت حدود 3 میلیون و 400 هزار تومان می فروشند.

16 آذر 1399

اعتراف انگلیس به جنایات جنگی خود در عراق

یک روزنامه انگلیسی از پرداخت 25 میلیون دلار از طرف وزارت دفاع انگلیس برای حل و فصل دعاوی اثبات نشده مربوط به جنایات جنگی نظامیانش در عراق اطلاع داد که بعضی آن را اذعان ضمنی به ارتکاب این جنایات قلمداد می نمایند.

15 آذر 1399

کاهش چشمگیر مراجعات حضوری با راه اندازی سامانه های الکترونیکی

تهران (پانا)-در بازدید سرزده وزیر صنعت، معدن و تجارت از سامانه جامع تجارت ایران کارشناسان میز خدمت از کاهش چشمگیر مراجعات حضوری با راه اندازی سامانه های الکترونیکی خبر دادند.

13 آذر 1399

تخصیص اعتبارات به استان ها منوط به تحقق درآمدها خواهد بود

خبرنگاران/لرستان استاندار لرستان گفت: با توجه به مصوبه دولت تخصیص اعتبارات به استان ها برای امورات عمرانی و حقوق کارکنان منوط به تحقق درآمدها خواهد بود.

10 آذر 1399

بانک اطلاعات آزمون های ارزیابی شناختی ایجاد شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، ارزیابی شناختی به معنای ارزیابی عمیق مهارت ها و توانایی های مرتبط با عملکرد مغز مربوط می گردد. این عملکردها شامل توجه، حافظه، استدلال، حل مسئله، تصمیم گیری، زبان، هوش و موارد دیگر می گردد و گستره وسیعی...

8 آذر 1399

دلار یک کانال ریخت

خبرنگاران: دلار پس از معاملات رسمی دچار ریزش شد. اسکناس آمریکایی تا ساعت 4 بعدازظهر نزدیک مرز 32 هزار تومانی نوسان می کرد، ولی از این ساعت، سرعت افت قیمت دلار بیشتر شد و حدود ساعت 6 بعدازظهر روی عدد 31 هزار و 600 تومان قرار گرفت.

2 آذر 1399

خبرنگاران دبیر فدراسیون: کرونا 60 درصد باشگاه های بدنسازی کشور را غیرفعال کرد

کرمان - خبرنگاران - دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور گفت: سال جاری 60 درصد باشگاه های این رشته ورزشی به علت شیوع بیماری کرونا تعطیل شده و آنان را به ورشکستگی کشانده است.

25 آبان 1399

کربلایی: با شرکت های پیمانکاری متخلف برخورد می شود

مدیرعامل فرودگاه امام خمینی گفت: حقوق کارگران خدماتی توسط شرکت های پیمانکاری پرداخت می شود و بر عملکرد آن شرکت ها نظارت داریم تا در پرداخت حقوق تاخیر صورت نگیرد.

24 آبان 1399

پیگیر حل مسائل شرکت کشت و صنعت دزدشت دزفول هستیم

فرهمندپور گفت: پیگیری راه اندازی مجدد خط تولید شرکت کشت و صنعت دزدشت دزفول و رفع مسائل کارگران شرکت هستیم.

24 آبان 1399

عروسک های زشت چگونه از تلویزیون سر در می آورند؟

تصویر یک عروسک در یکی از برنامه های تلویزیونی، مدتی است که توسط کاربران شبکه های اجتماعی دست به دست می شود، انتقاد ها را برانگیخته و برای برخی هم مایه شوخی و مزاح شده است.

18 آبان 1399

تمرینات نفت آبادان شروع شد، وجود رقم های کاذب در جابجایی

سید سیروس پور موسوی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به شروع تمرینات تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از روز چهارشنبه اظهار کرد: تا به امروز به علت وجود اعلام رقم های کاذب از سوی بازیکنان، پیروز به جذب نفرات مورد نظر خود نشدیم.

14 آبان 1399

بازندگان مناظره نخست انتخاباتی ترامپ و بایدن

تحلیلگران در آمریکا بر سر اینکه جو بایدن یا دونالد ترامپ برنده نخستین مناظره انتخاباتی بوده اختلاف دارند، اما در این خصوص که مردم بازنده اصلی مشاجره دیشب بودند هم نظرند.

14 آبان 1399

واکاوی نظر زنگنه درباره حذف کارت سوخت و قرارداد با توتال

زنگنه در حالی مدعی است که امضای قرارداد با توتال، تصمیم نظام و حذف سهمیه بندی بنزین که منجر به حذف کارت سوخت شخصی شد، تصمیم دولت بوده است که وزارت نفت در هر دو موضوع نقش کلیدی داشته است.

9 آبان 1399

مهلت خریداران سکه در سال 97 برای پرداخت مالیات تا انتها شهریور

خریداران سکه در سال 97 بر اساس دستورالعمل تا تیرماه سال جاری فرصت داشتند مالیات خود را بپردازند که این مهلت تا خاتمه شهریور تمدید شد و در صورت عدم پرداخت مشمول جریمه می شوند.

8 آبان 1399

حمایت از دانش بنیانها برای ورود به حوزه علوم شناختی

به گزارش خبرنگاران، دکتر مجید نیلی احمد آبادی با اشاره به برنامه های این ستاد گفت: ارتقای سرمایه شناختی جامعه، توسعه فناوری های خواندن و نوشتن در مغز و ابزار مطالعه نوین مغز، توسعه کاربردهای علوم و فناوریهای شناختی، توسعه هوش مصنوعی و کلان داده به توان...

6 آبان 1399

طرح ویژه لایروبی در معابر مرکزی شهر تهران شروع شد

شهردار منطقه 11 تهران گفت: همزمان با فرا رسیدن فصل بارش های جوی طرح ویژه لایروبی از سوی معاونت خدمات شهری و محیط زیست به منظور پیش گیری از بروز آبگرفتگی و معضلات زیست محیطی در حال اجرا است.

5 آبان 1399
تعداد: (214)