504 طرح اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی اجرایی شد

به گزارش وبلاگ ژینو، سید رضا حسینی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای سال 97 تعداد 504 طرح اشتغال زایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی با اعتبار هشت میلیارد و 917 میلیون تومان ایجادشده است.

504 طرح اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی اجرایی شد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی بابیان اینکه تسریع و تسهیل در ارائه خدمات اشتغال هدفمند به مددجویان تحت حمایت در اولویت برنامه های این نهاد است، اضافه نمود: طبق برنامه ریزهای انجام گردیده در امسال طرح های اشتغال فراوری محور با ایجاد فرصت های شغلی مناسب و بر اساس مهارت و علاقه مندی گروه های مختلف مددجویی، برای افراد تحت حمایت ایجاد می گردد.

حسینی با اشاره به اینکه از برنامه های مهم کمیته امداد ایجاد فرصت های شغلی پایدار در مناطق روستایی باهدف توانمندسازی و خودکفایی مددجویان است، بیان نمود:از مجموع 504 طرح اشتغال زایی اجراگردیده، 335 طرح در مناطق روستایی و 169 طرح در مناطق شهری ایجادگردیده است.

وی ادامه داد: متقاضیان دریافت تسهیلات در ابتدا باید برای تشکیل پرونده، مشاوره و معین مسیر شغلی به کمیته امداد محل سکونت خود مراجعه و سپس در سایت کارا ثبت نام نمایند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی یادآور شد: پس از آنالیز و تایید نهایی طرح، اسامی افراد دریافت نماینده تسهیلات به سرپرستی بانک های عامل ارسال می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "504 طرح اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی اجرایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "504 طرح اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی اجرایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید