گوشی پیکسل4 به روزرسانی شد ، از بهبود سطح امنیت تا اصلاحات نرم افزاری

به گزارش وبلاگ ژینو، آخرین به روزرسانی پیکسل 4 دارای پشتیبانی از eSIM با قابلیت Face Unlock است و این موضوع برای افرادی که به دنبال بهبود سطح امنیتی گوشی خود هستند بسیار مفید است.

گوشی پیکسل4 به روزرسانی شد ، از بهبود سطح امنیت تا اصلاحات نرم افزاری

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، گوگل پس از انتشار به روزرسانی امنیتی دسامبر در گوشی های قدیمی خود، ویژگی های جدیدی را در فهرست پرچمداران Pixel 4 خود به ارمغان آورده است. آخرین تغییرات این به روزرسانی شامل اصلاحات Face Unlock ، پشتیبانی eSIM و بهبود عملکرد GPS است.

Face Unlock اکنون می تواند از تصاویر اخیر چهره شما برای بهبود صحت آن استفاده کند. این عکس ها به صورت دوره ای ثبت می شوند تا شما از طریق تصاویر قفل تلفن خود را باز کنید و گوگل ادعا می کند که آنها به صورت محلی در تراشه امنیتی Titan M ذخیره می شوند و هرگز به سرورهای شرکت ارسال نمی شوند.

افزون بر بهبود قفل Face Face ، کاربران T-mobile در ایالات متحده اکنون می توانند از قابلیت eSIM استفاده کنند. سومین مورد جدید ، پشتیبانی اضافه شده برای GNSS با فرکانس دوگانه است. این به تلفن شما امکان می دهد بیش از یک سیگنال ماهواره ای را برای ردیابی بهتر موقعیت و دقت بیشتر ردیابی کند.

منبع: انتخاب

به "گوشی پیکسل4 به روزرسانی شد ، از بهبود سطح امنیت تا اصلاحات نرم افزاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشی پیکسل4 به روزرسانی شد ، از بهبود سطح امنیت تا اصلاحات نرم افزاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید