نقد داوری: قلعه نویی به بهترین داور آسیا هم اعتراض می نماید

به گزارش وبلاگ ژینو ، نوذر رودنیل، کارشناس داوری در مورد نحوه قضاوت علیرضا فغانی در بازی پرسپولیس و سپاهان گفت:مسابقه درگیرانه ای بود، اما دو تیم بازی جوانمردانه ای را به نمایش گذاشتند و به همین دلیل فغانی به جز چند دقیقه آخر مسابقه مشکل خاصی نداشت. تمامی اخطارها و اخراج هایی که انجام داد درست بود. دو آفساید هم در این بازی اعلام شد که هر دو آفساید را محمد منصوری به درستی اظهار داشت و گل دوم سپاهان هم به درستی مردود اعلام شد.

نقد داوری: قلعه نویی به بهترین داور آسیا هم اعتراض می نماید

رودنیل با اشاره به مهمترین صحنه بازی گفت: در دقیقه 87 بازی داور اعلام پنالتی کرد، این پنالتی درست بود، اما قبل از صحنه پنالتی منشا روی مدافع سپاهان مرتکب خطا شد که داور به دلیل شلوغی محوطه جریمه این صحنه را ندید، البته ضربه پنالتی باید تجدید می شد زیرا بازیکنان دو تیم قبل از زدن ضربه وارد محوطه جریمه شده بودند.

وی در مورد درگیری لفظی فغانی با قلعه نویی در نیمه اول نیزاین واکنش را نشان داد: قلعه نویی خیلی به تصمیمات داور معترض می گردد، تیم داوری که برای مسابقه انتخاب شده بود هم در جام دنیای قضاوت نموده و هم قرار است در جام ملت های آسیا سوت بزند، در واقع فغانی بهترین داور آسیا و یکی از بهترین داورهای دنیا است اما قلعه نویی به این داور هم مدام اعتراض کرد، بهتر بود او هم مثل برانکو در تصمیمات داوری دخالتی نمی کرد.

1

منبع: ایران ورزشی

به "نقد داوری: قلعه نویی به بهترین داور آسیا هم اعتراض می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقد داوری: قلعه نویی به بهترین داور آسیا هم اعتراض می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید