موسوی: پامپئو در حد هیچ وزیر خارجه ای در دنیا نیست و جایگاهی ندارد

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات ضدایرانی وزیر امور خارجه آمریکا تاکید نمود که وی تفکرات جهنمی خود را به میدان دیپلماسی منتقل نموده و در حد و اندازه هیچ وزیر خارجه ای در دنیا نبوده و جایگاهی در این حوزه ندارد.

موسوی: پامپئو در حد هیچ وزیر خارجه ای در دنیا نیست و جایگاهی ندارد

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرنگاران، سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تازه ترین اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا گفت: پامپئو که از ریاست یک سازمان جهنمی، فریبکار، برانداز و شکنجه گر به وزارت خارجه آمریکا آمده و تفکرات جهنمی خود را به میدان دیپلماسی به عنوان یک حوزه متمدنانه منتقل نموده است در حد و اندازه هیچ وزیر خارجه ای در دنیا نبوده و جایگاهی در این حوزه ندارد.

موسوی اضافه نمود: وزرای امور خارجه معمولا منادی صلح، آشتی، گفت وگو و احترام هستند درحالی که آقای پامپئو بلندگوی قلدری، فریبکاری، تحقیر و توهین با زبان خشم، پرخاشگری، جهل و افراط است.

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت سخنان پامپئو یادآوری کرد آنها با این روش ها راه به جایی نخواهند برد چونانکه تا به امروز نیز جز یک دیپلماسی و سیاست خارجی ناکارآمد، متوهم، مشوّش، ایستا و زورگو تصویر دیگری را به مردم و نخبگان آمریکا و دنیا ارزانی نداشته اند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "موسوی: پامپئو در حد هیچ وزیر خارجه ای در دنیا نیست و جایگاهی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: پامپئو در حد هیچ وزیر خارجه ای در دنیا نیست و جایگاهی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید