مه و ترافیک پرحجم در مسیرهای بازگشت از شمال

به گزارش وبلاگ ژینو، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.

مه و ترافیک پرحجم در مسیرهای بازگشت از شمال

ایسنا نوشت: سرهنگ نادر رحمانی درباره وضعیت جوی جاده های کشور گفت: برابر آخرین گزارش دریافتی از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور محور مینودشت-جنگل گلستان در استان گلستان و نیز ارتفاعات ییلاقی در استان گیلان بارش باران گزارش شده است.

وی ادامه داد: همچنین در ارتفاعات محورهای کیاسر-سمنان، هراز و فیروزکوه در استان مازندران مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است که ضروری است رانندگان حین رانندگی در این راستاها حتما چراغ خودروی خود را روشن نموده و با رعایت فاصله طولی مناسب و سرعت مطمئنه حرکت نمایند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی در جاده ها نیز گفت: گزارش های دریافتی از ترافیکی روان در اکثر محورهای کشور حکایت دارد و تنها در راستا جنوب به شمال محور کرج-چالوس در محدوده های ابتدای محور تا کیلومتر پنج و راستا جنوب به شمال محور هراز در تمام طول محور پرحجم گزارش شده است.

به گفته رحمانی، پیش بینی می گردد که از بعدازظهر امروز حجم ترافیک در راستاهای منتهی به تهران به ویژه در اتوبان کرج - تهران و قزوین - کرج نیز افزایش یابد.

وی با اعلام شماره تلفن 88255555 از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و نیز امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

منبع: همشهری آنلاین

به "مه و ترافیک پرحجم در مسیرهای بازگشت از شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مه و ترافیک پرحجم در مسیرهای بازگشت از شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید