مسابقات تیراندازی بانوان کارکنان دولت برگزار گردید، تیراندازان دانشگاه علوم پزشکی بر سکوی قهرمانی

به گزارش وبلاگ ژینو، مسابقات تیراندازی بانوان کارکنان دولت در دو بخش تفنگ و تپانچه صبح امروز(دوشنبه) زیر نظر هیئت ورزش های همگانی استان تهران در فرهنگسرای بهمن برگزارشد که تیم های علوم پزشکی تهران و وزارت ارشاد برسکوهای قهرمانی ایستادند.

مسابقات تیراندازی بانوان کارکنان دولت برگزار گردید، تیراندازان دانشگاه علوم پزشکی بر سکوی قهرمانی

به گزارش وبلاگ ژینو و به نقل از پایگاه خبری هیئت ورزش های همگانی استان تهران، مسابقات تیراندازی بانوان کارکنان دولت در دو بخش تفنگ و تپانچه با حضور سازمان ها و ارگان های دولتی و زیر نظر هیئت ورزش های همگانی استان به سر پرستی تفرشی از داوران با سابقه این رشته برگزار گردید که در بخش تفنگ تیمی بانوان دانشگاه علوم پزشکی تهران با کسب بالاترین امتیاز توانست فاتح مسابقات گردد، تیم وزارت ارشاد دوم و بیمه سلامت سوم شدند.

در بخش انفرادی نیز مریم حسین پور تهرانی از دانشگاه علوم پزشکی تهران اول،سمیرا فلاحیان دوم و مریم الوندیان سوم شد. در بخش تپانچه تیمی نیز بانوان وزارت ارشاد با کسب 284 امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستادند .دانشگاه علوم پزشکی تهران نایب قهرمان شد. در بخش انفرادی نیز مرجان رحیمی اول،فریده رحمانوند دوم و سمانه مهرانی سوم شد.

مسابقات کارکنان دولت استان تهران هر ساله در دو بخش بانوان و آقایان به همت هیئت ورزش های همگانی استان تهران به مدت یک ماه برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مسابقات تیراندازی بانوان کارکنان دولت برگزار گردید، تیراندازان دانشگاه علوم پزشکی بر سکوی قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات تیراندازی بانوان کارکنان دولت برگزار گردید، تیراندازان دانشگاه علوم پزشکی بر سکوی قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید