مایلی کهن: تیم امید انگار نفرین شده است، نرسیدن به المپیک عزا دریافت ندارد

باشگاه ها بازیکنان شان را احتیاج دارند و از سوی دیگر هم تیم امید به بازیکنان باشگاهی احتیاج دارد و این چالش همیشگی فوتبال ما بوده و هست و به همین دلیل 44 سال است که ما به المپیک نرفته ایم.

مایلی کهن: تیم امید انگار نفرین شده است، نرسیدن به المپیک عزا دریافت ندارد

سرمربی اسبق تیم امید ایران گفت: انگار تیم امید نفرین شده و همواره با چالش های مختلفی روبه رو می گردد.

محمد مایلی کهن در گفت وگو با فارس، در خصوص چالشی که بین تیم امید و تیم های باشگاهی برای در اختیار دریافت بازیکنان به وجود آمده است، گفت: این چالش همواره بوده و باشگاه ها همواره خواستار بازیکنان خود هستند و تیم امید هم بازیکنان باشگاه ها را می خواهد در این میان نمی توان گفت حق با چه کسی است.

وی اضافه نمود: باشگاه ها بازیکنان شان را احتیاج دارند و از سوی دیگر هم تیم امید به بازیکنان باشگاهی احتیاج دارد و این چالش همیشگی فوتبال ما بوده و هست و به همین دلیل 44 سال است که ما به المپیک نرفته ایم.

مایلی کهن با اشاره به وظایف تیم امید مطرح نمود: یکی از مهم ترین وظایف تیم امید ایران ساخت و پرورش بازیکن برای تیم ملی بزرگسالان است و به این صورت می تواند به فوتبال کشور خدمت کند. این خط فراوری بازیکن در تیم امید در مقاطع مختلف وجود داشته و دارد گاهی کمتر و گاهی بیشتر و بازیکنان زیادی از تیم امید به تیم بزرگسالان ما تزریق شده است.

سرمربی اسبق تیم امید ایران توضیح داد: به همین دلیل می گویم اگر تیم امید به المپیک نرود نباید پرچم عزا دست مان بگیریم زیرا تیم امید خط فراوری بازیکن برای تیم ملی بزرگسالان است. چهار سال پیش که من در کنار خاکپور در تیم امید بودم چندین بازیکن به تیم ملی معرفی و تزریق شدند. از روزبه چشمی گرفته تا سردار آزمون و جهانبخش. این بازیکنان از تیم امید به تیم ملی بزرگسالان رسیدند.

وی در خصوص اینکه به هر حال فوتبال دوستان ایرانی رؤیای حضور در المپیک را هم دارند، گفت: بله، اگر به المپیک برویم که خیلی ایده آل است اما در تمام مقاطعی که تیم امید به المپیک نرسیده توانسته به تیم ملی بزرگسالان ما یاری شایانی بکند و همین برای فوتبال ملی کفایت می نماید.

مایلی کهن در خصوص اینکه آیا تصور می نماید استیلی بتواند تیم امید را به المپیک برساند، گفت: کار مثل همواره سخت است. به خصوص اینکه این تیم چالش های دیگری هم داشت؛ رفتن مجیدی و آمدن استیلی. به نظر من انگار تیم امید نفرین شده است و همواره به این کش و قوس ها برخورد می نماید. خود من هم تجربه این مسئله را داشتم زمانی که من در تیم امید بودم باشگاه ها حتی بدون آنکه بازی داشته باشند به تیم امید بازیکن نمی دادند و دلایل خاص خودشان را داشتند.

وی در خصوص اینکه آیا آه کسی پشت تیم امید است، گفت: آه کسی جز عملکرد خودمان پشت سر تیم امید نیست که نمی توانیم پیروز شویم.

سرمربی اسبق تیم امید ایران در خصوص اینکه ظاهراً فیفا هم به مسابقات مقدماتی المپیک بهایی نمی دهد، گفت: آن را دیگر من نمی دانم.

منبع: عصر ایران

به "مایلی کهن: تیم امید انگار نفرین شده است، نرسیدن به المپیک عزا دریافت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایلی کهن: تیم امید انگار نفرین شده است، نرسیدن به المپیک عزا دریافت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید