فوتبال دنیا، لوچانو اسپالتی: هر بازیکنی جای مسی بازی کند، انگیزه زیادی دارد، باید با تمام عشق و شور وارد زمین شویم

به گزارش وبلاگ ژینو، فوتبال دنیا - لوچانو اسپالتی، بارسلونا را رقیبی بزرگ اما نه شکست ناپذیر می داند.

فوتبال دنیا، لوچانو اسپالتی: هر بازیکنی جای مسی بازی کند، انگیزه زیادی دارد، باید با تمام عشق و شور وارد زمین شویم

به گزارش وبلاگ ژینو، لوچانو اسپالتی ضمن تمجید از تیم فوتبال بارسلونا، بازیکنانش در تیم اینتر را آماده پیروزی بر این رقیب بزرگ دانست.

سرمربی اینتر در کنفرانس خبری پیش از این بازی هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گفت: در تیمی مثل بارسلونا در همه پست ها بازیکن با استعداد وجود دارد.آن ها یکی از قوی ترین ترکیب ها جهان فوتبال را دارند و تیم بسیار قدرتمندی هستند اما ما به اندازه کافی به خودماناعتماد داریم. باید در این بازی با تمام عشق و شوری که به این ورزش، داریم وارد زمین شویم. موظفیم توپ را در اختیار بگیریم و تا حد امکان بازی را کنترل کنیم. تیم باید تعادل خودش را حفظ کند.

اسپالتی در ادامه اضافه نمود: در مورد بروزوویچ باید ببینیم که شرایط چگونه پیش می رود چون او از ناحیه ماهیچه کمی مشکل دارد. میراندا مسئله ای برای بازی کردن ندارد و پریسیچ هم کمی درد داشت. هر کس در این بازی جانشین مسی گردد، اشتیاق زیادی برای نشان دادن توانایی اش دارد. لئو کار هایی می نماید که شما قبلا ندیده اید اما بارسلونا می داند چگونه توپ را حفظ و راه غلبه بر حریفان را پیدا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، لوچانو اسپالتی: هر بازیکنی جای مسی بازی کند، انگیزه زیادی دارد، باید با تمام عشق و شور وارد زمین شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، لوچانو اسپالتی: هر بازیکنی جای مسی بازی کند، انگیزه زیادی دارد، باید با تمام عشق و شور وارد زمین شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید