صعود 3 فرنگی کار ایران به نیمه نهایی قهرمانی جوانان دنیا، شکست دادمرز و فروزنده

به گزارش وبلاگ ژینو، 3 نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی دنیا راه یافتند.

صعود 3 فرنگی کار ایران به نیمه نهایی قهرمانی جوانان دنیا، شکست دادمرز و فروزنده

به گزارش وبلاگ ژینو، مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی دنیا از ظهر امروز (آدینه) در شهر تالین استونی در حال برگزاری است که 3 نماینده ایران به دیدار نیمه نهایی راه یافتند.

در وزن 55 کیلوگرم پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول در دور دوم در مصاف با دونگی هیوک وون از کره جنوبی با نتیجه 11 بر یک به پیروزی رسید. و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل انور الله یاروف از روسیه با نتیجه 4 بر 3 بازنده شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده ها به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

در وزن 63 کیلوگرم شاهین بداغی در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر از سد سانگ جون پارک از کره جنوبی گذشت. وی در دور دوم مقابل هراچیا پوقوسیان از ارمنستان با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی دست یافت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله عبدالمالک مرابت از الجزایر را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. بداغی در این مرحله به مصاف لری ابولادزه از گرجستان می رود.

در وزن 77 کیلوگرم محمد ناقوسی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل رانت کالجولا از استونی با نتیجه 4 بر یک به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله ساجان از هند را با نتیجه 7 بر 3 از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. ناقوسی در این دیدار با عبدالرحمن کالکان از ترکیه سرشاخ می گردد.

در وزن 87 کیلوگرم حسن فروزنده در دور اول با نتیجه 4 بر صفر مغلوب گئورگی کاتساناشویلی از گرجستان شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده ها به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

در وزن 130 کیلوگرم علی اکبر یوسفی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر میکیتا کاوالاسکی از بلاروس را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل روبینزون ایسادزه از گرجستان با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. یوسفی در این مرحله به مصاف محمد باکایر از ترکیه می رود.

رقابت های نیمه نهایی اوزان فوق عصر امروز برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صعود 3 فرنگی کار ایران به نیمه نهایی قهرمانی جوانان دنیا، شکست دادمرز و فروزنده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود 3 فرنگی کار ایران به نیمه نهایی قهرمانی جوانان دنیا، شکست دادمرز و فروزنده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید