سریع و خشن به صدر گیشه سینما بازگشت

به گزارش وبلاگ ژینو، نهمین قسمت از مجموعه فیلم های سریع و خشن محصول یونیورسال، اکران خود را با فروش چشمگیر 188.8 میلیون دلاری در سینماهای آمریکا و 63 کشور دیگر شروع کرد.

سریع و خشن به صدر گیشه سینما بازگشت

به گزارش ایسنا به نقل از اسکرین، فیلم اکشن و هیجانی هابز و شاو به کارگردانی دیوید لیچ که نهمین فیلم ساخته شده در دنیای فیلم های سریع و خشن است، در حالی که چند فیلم پرفروش دیزنی و سونی نیز در حال اکران بودند توانست فروشی بالغ بر 188 میلیون دلار را در گیشه دنیای سینما رقم بزند.

این فیلم با بازی ستاره های هالیوودی دواین جانسون، جیسون استتهام ادریس البا و هلن میرن، 120 میلیون دلار از فروش هفته نخست اکران خود را از محل اکران در 63 کشور دنیا به دست آورد و پس از سرنوشت خشمگین و سریع و خشن 7، بالاترین فروش آغازین تمامی محصولات یونیورسال را به نام خود ثبت کرد.

هابز و شاو دنباله رسمی مجموعه سریع و خشن نیست و برگرفته از این مجموعه فیلم اکشن و هیجانی است.

داستان فیلم هابز و شاو دو سال پس از اتفاقات فیلم سرنوشت خشمگین به وقوع می پیوندد و مامور باتجربه ای به نام لوک هابز تصمیم می گیرد با دوست و رقیب قدیمی اش دکارد شاو همکاری کند تا ماموریت یک خلافکار مخوف به نام بریکستون را متوقف نمایند.

اما فیلم-انیمیشن شیرشاه نیز با اضافه کردن 110 میلیون به فروش خود، مجموع فروش دنیای خود را به 1.196 میلیارد دلار رساند که از این رقم 765 میلیون دلار از محل سینماهای 53 کشور دنیا کسب شده است.

چهارمین قسمت از انیمیشن های داستان اسباب بازی نیز با اضافه کردن 17.4 میلیون دلار، فروش دنیای خود را به 959 میلیون دلار ارتقا داد. مرد عنکبوتی: دور از خانه هم به لطف فروش 205 میلیون دلاری که تاکنون در چین داشته، از مرز فروش یک میلیارد دلار عبور کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "سریع و خشن به صدر گیشه سینما بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریع و خشن به صدر گیشه سینما بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید