سرپرست تیم پارس جنوبی: چرا قضاوت یک بازی ما را به فغانی نمی دهند؟، اشتباهات داوری زحمات ما را بر باد می دهد

به گزارش وبلاگ ژینو، سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم ضمن انتقاد از اشتباهات داوری علیه این تیم، از اینکه قضاوت هیچ کدام از دیدارهای این تیم به داوران بزرگ واگذار نمی گردد، ابراز تعجب کرد.

سرپرست تیم پارس جنوبی: چرا قضاوت یک بازی ما را به فغانی نمی دهند؟، اشتباهات داوری زحمات ما را بر باد می دهد

عبدالرحیم خطیب در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ژینو، درباره شرایط تیم پارس جنوبی در فاصله چهار روز تا دیدار مقابل ماشین سازی در مسابقات جام حذفی گفت: از نظر فنی شرایط خوبی داریم. بعد از نمایش خوبی که مقابل پدیده داشتیم و با بدشانسی نتوانستیم این تیم را شکست دهیم، حالا به دیدار با ماشین سازی فکر می کنیم. ما روی جام حذفی و صعود به مراحل بالاتر برنامه ریزی کردیم و امیدوارم بتوانیم به هدفی که داریم، برسیم.

وی درباره اشتباهات وحید کاظمی، داور دیدار پارس جنوبی و پدیده که در یکی از برنامه های تلویزیونی تعیین شد پنالتی شاگردان تارتار گرفته نشده و بازیکن حریف نیز اخراج نشده است، گفت: متأسفانه این اولین بار نیست که ما از اشتباهات داوران ضرر می کنیم. در این بازی با اشتباه داور، سه امتیازی را که مستحق آن بودیم، از دست دادیم. در بازی قبلی با ماشین سازی هم پنالتی ما گرفته نشد و به همین شکل در این فصل از داوری بسیار متضرر شدیم.

سرپرست تیم پارس جنوبی جم ادامه داد: ما قطعاً می دانیم که چنین اشتباهاتی از سوی داوران سهوی است، اما وقتی این اشتباهات رخ می دهد، زحمات تیم ها از بین می رود. کادر فنی و بازیکنان ما یک هفته کوشش می نمایند تا در یک بازی موفق باشیم، اما با یک اشتباه، همه زحمات ما بر باد می رود و این ناراحت نماینده است.

یکی از موضوعاتی که برای ما عجیب بوده، عدم استفاده از داوران نامدار در بازی های پارس جنوبی است.، خطیب ضمن بیان این جمله توضیح داد: نمی دانم چرا قضاوت یک مسابقه ما را به داوران بزرگی مثل فغانی و سایر بزرگان این حوزه نمی سپارند؟ ما از کمیته داوران انتظار داریم. از آقای اصفهانیان و همکارانش می خواهیم راهکاری را در نظر بگیرند تا اشتباهات داوری کمتر گردد و تیم ها ضرر ننمایند.

وی در خاتمه با تمجید از طرفداران تیم پارس اظهار داشت: طرفداران پارس جنوبی را همه می شناسند و می دانند که چقدر انسان های محجوبی هستند. ما در جم هیچ گاه اهانتی به حریفان و داور نشنیدیم و ما از آنها تشکر می کنیم، اما احساس می کنیم که داوران از این موضوع برداشت اشتباهی دارند. شاید این تصور به وجود آمده که چون طرفداران ما حرفی نمی زنند، می گردد هر اشتباهی را انجام داد. متأسفانه اکثر اشتباهات داوران در بازی هایی بوده که ما میزبان بودیم و این جالب نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرپرست تیم پارس جنوبی: چرا قضاوت یک بازی ما را به فغانی نمی دهند؟، اشتباهات داوری زحمات ما را بر باد می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست تیم پارس جنوبی: چرا قضاوت یک بازی ما را به فغانی نمی دهند؟، اشتباهات داوری زحمات ما را بر باد می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید