رونمایی از کیت جدید تیم ملی، یوزپلنگ ایرانی برگشت

به گزارش وبلاگ ژینو، تیم ملی با البسه سفید و قرمز که طرح یوز ایرانی را روی خود دارد و با جزئیاتی جذاب همراه است، به استقبال مقدماتی جام جهانی می رود.

رونمایی از کیت جدید تیم ملی، یوزپلنگ ایرانی برگشت

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ژینو، کیت تازه تیم ملی که توسط کمپانی آل اشپورت طراحی و تولید شده، از نظر شکل کلی تفاوتی با پیراهنی که در دیدار با سوریه مورد استفاده قرار گرفت، ندارد اما در یک کلام می توان گفت که نقایص زیبایی شناختی لباس قبلی برطرف شده است.

تیم ملی برای مرحله مقدماتی جام جهانی با کیت سفید و قرمز به مصاف حریفان خواهد رفت. این دو رنگ که پس از شکست در نیمه نهایی جام ملتهای 2004 تبدیل به رنگ اصلی پیراهن های تیم ملی شدند، حالا در حالی بر تن شاگردان اسکوچیچ خواهند رفت که آل اشپورت از طرح یکدست سفید و یکدست قرمز استفاده کرده است.

پایین کیت، جایی است که یوز ایرانی دیده می شود. نشانی که از جام جهانی 2014 برزیل جای خود را در البسه تیم ملی پیدا کرده و با حالتی کمرنگ امسال هم همراه تیم ایران خواهد بود. باتوجه به شکل نامطلوب لوگوی فدراسیون فوتبال که شاید بسیاری انتظار داشته باشند نمادهایی چون شیر یا یوز ایرانی و... در آن قرار گیرند، این شکل یوزپلنگ، به نماد تیم ملی ایران تبدیل شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رونمایی از کیت جدید تیم ملی، یوزپلنگ ایرانی برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از کیت جدید تیم ملی، یوزپلنگ ایرانی برگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید