رحمانی فضلی: سند توسعە استان کردستان را پیگیری خواهیم کرد

وزیر کشور گفت: در سفر به کردستان میزان پیشرفت سند توسعه استان آنالیز خواهد شد.

رحمانی فضلی: سند توسعە استان کردستان را پیگیری خواهیم کرد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، رحمانی فضلی ضمن تبریک هفته وحدت با بیان اینکه مدیران استان در چند سال گذشته سند توسعه استان را دنبال نموده اند، گفت؛ در سفر به کردستان میزان پیشرفت سند توسعه استان آنالیز خواهد شد و بعضی موانع آن نیز پیگیری و برای آن تصمیم گیری خواهد شد.

وی ادامه داد؛ در این سفر علاوه بر آنالیز بعضی مسائل استان در حوزه های مختلف، دیدار هایی نیز با اقشار مختلف مردم خواهیم داشت و در جلساتی که تدارک دیده شده است موضوعات مختلفی را آنالیز وبرای آن تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

وزیر کشور در اولین گام از برنامه های خود در سنندج ازآخرین مراحل احداث مجموعه ورزشی 22 گولان سنندج بازدید و در مصاحبه با مهندسان و عوامل این پروژه، شرایط فعلی را با بازدید قبلی خود از پروژه ارزیابی و بر خاتمه کار پروژه تأکید کرد.

دکتر رحمانی فضلی در گام بعدی، با حضور در بلوار کردستان، روند اجرای پروژه اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی و احداث تقاطع غیر همسطح توحید در سنندج را از نزدیک مورد ارزیابی قرار داد.

وزیر کشور همچنین در بازدید میدانی در جریان مسائل و روند پیشرفت کانال جمع آوری و راهنمایی آب های سطحی بلوار کردستان شهر سنندج نهاده شد و در مصاحبه با عوامل این پروژه، ضمن خدا قوت گوئی، بر اجرای پروژه برابر زمان بندی پبش بینی شده تاکید نمود.

لازم به ذکر است؛ این دو پروژه، جزو طرح های اولویت دار برای مردم استان و شهر سنندج است که در دولت تدبیر وامید و با تزریق اعتبارات مناسب ساخت واجرای آن ها سرعت گرفته است.

رحمانی فضلی در بازدید نخست، سالن ورزشی شش هزار نفری گولان سنندج را از طرح های قابل توجه و اساسی در توسعه ورزش ذکر کرد وافزود؛ این پروژه با دارا بودن امکانات مناسب و به روز در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

پروژه بلوار کردستان نیز از دیگر طرح هایی است که نقشی حائز اهمیت در کاهش و روان سازی ترافیک شهر سنندج خواهد داشت و وزیر کشور نیز بر اتمام هرچه سریعتر آن تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رحمانی فضلی: سند توسعە استان کردستان را پیگیری خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمانی فضلی: سند توسعە استان کردستان را پیگیری خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید