رئیس کمیته ملی المپیک موفقیت کاروان ایران در المپیک جوانان را تبریک گفت

به گزارش وبلاگ ژینو، رئیس کمیته ملی المپیک طی پیامی موفقیت تاریخی کاروان اعزامی در بازی های المپیک جوانان را به ملت بزرگ ایران تبریک گفت.

رئیس کمیته ملی المپیک موفقیت کاروان ایران در المپیک جوانان را تبریک گفت

به گزارش وبلاگ ژینو و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در متن پیغام تبریک رئیس کمیته ملی المپیک آمده است:

موفقیت و درخشش جوانان این سرزمین در بازی های المپیک جوانان 2018 بیانگرخود باوری، اقتدار و غرور مثال زدنی است که خود از نزدیک در کنار این عزیزان شاهد بودم که چگونه ضمن حفظ ارزش های انسانی و اسلامی در کنار اصل همبستگی و تکیه بر اخلاق محوری و تعاملات فرهنگی که یکی از دستاوردهای این کاروان بود، برای به اهتزاز در آمدن پرچم مقس کشورمان غیرتمندانه به مصاف حریفان می رفتند.

این موفقیت در حالی بدست آمد که حتی محرومیت یکی از ورزشکاران عزیزمان جهت حفظ ارزش های اسلامی نیز نتوانست، خللی در اراده آهنین آنها ایجاد نموده و چه بسا عزم آنها را برای موفقیت در این میدان پایدار تر کرد و این دستاورد، نوید بزرگی برای جهش ورزش ایران اسلامی در بازی های المپیک 2020 می دهد.

بدون تردید این نتیجه و ثمره ارزشمند، باعث افزایش غرور ملی و شادکامی ملت ایران خواهد بود که هدف اصلی و غایی ما است.

صمیمانه از دولت محترم، وزارت ورزش و جوانان، سازمان برنامه و بودجه، روسای فدراسیون ها، کادر سرپرستی، مربیان، کادر فنی و همه کسانی که این کاروان بزرگ را کمک کردند تقدیر و تشکر می کنم.

ضمن تبریک این موفقت به ملت فرهیخته و بزرگ ایران، آفرین می گوییم به فرزندان این سرزمین کهن که بارها وبارها با به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس کشورشان سرود ملی میهن عزیزشان را در میان ورزشکاران 206 کشور دنیا طنین انداز کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رئیس کمیته ملی المپیک موفقیت کاروان ایران در المپیک جوانان را تبریک گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس کمیته ملی المپیک موفقیت کاروان ایران در المپیک جوانان را تبریک گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید