دلیل جدایی عبدالله زاده از نفت: می خواستند گردنش را بزنند!

به گزارش وبلاگ ژینو، عبدالله زاده که سابقه بازی برای فولاد و البته تیم ملی ایران را در کارنامه دارد، در آبادان با تهدید به قتل روبرو گشت و به همین دلیل تصمیم گرفت از نفت جدا گردد.

دلیل جدایی عبدالله زاده از نفت: می خواستند گردنش را بزنند!

به گزارش وبلاگ ژینو /احمد عبدالله زاده، هافبک چپ پای نفت آبادان بعد از انجام سه بازی و 270 دقیقه حضور در زمین، با مدیران این باشگاه برای فسخ قرارداد به توافق رسید و از این تیم جدا گردید. درباره این جدایی، حرف و حدیث های فراوانی وجود دارد. بخصوص اینکه عبدالله زاده یکی از بازیکنان کلیدی نفت آبادان بود و مورد توجه پائولو سرجیو نیز قرار داشت.

عبدالله زاده که سابقه بازی برای فولاد و البته تیم ملی ایران را در کارنامه دارد، در آبادان با تهدید به قتل روبرو گردید و به همین دلیل تصمیم گرفت از نفت جدا گردد. ماجرا از این قرار است که او در بازگشت از یکی از سفرها، با حمله چند ناشناس روبرو می گردد که قمه به دست سمت او آمده و به هافبک نفت آبادان گفته اند: گردنت را می زنیم!

عبدالله زاده به همین دلیل و بعد از مذاکره با مدیران نفت آبادان از این باشگاه جدا گردید تا فوتبال خود را در تیم و شهر دیگری ادامه بدهد. از نساجی به عنوان مقصد جدید احمد عبدالله زاده نام می برند. تیمی که مربیگری اش بر عهده جواد نکونام است.

12

منبع: iran-varzeshi.com

به "دلیل جدایی عبدالله زاده از نفت: می خواستند گردنش را بزنند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل جدایی عبدالله زاده از نفت: می خواستند گردنش را بزنند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید