تیم بسکتبال اتحاد قم برابر شهرداری ارومیه به پیروزی رسید

به گزارش وبلاگ ژینو، حسین فروتن در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: تیم بسکتبال با ویلچر اتحاد معصومیه قم در اولین دیدار خود در لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر مردان کشور مقابل تیم شهرداری اورمیه به فزونی 59 بر 34 رسید و بازی های خود را با برد شروع کرد.

تیم بسکتبال اتحاد قم برابر شهرداری ارومیه به پیروزی رسید

وی اضافه کرد: مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر کشور در استان فارس و شهر شیراز با حضور 4 تیم اتحاد معصومیه قم، شهرداری ارومیه، جانبازان فارس و نماینده استان هرمزگان در حال برگزاری است که در اولین دیدار نماینده قم، این تیم توانست نماینده آذربایجان غربی را شکست دهد.

مدیر تیم بسکتبال اتحاد قم گفت: در این مسابقه که روز آدینه برگزار گردید تیم اتحاد معصومیه قم در یک بازی نزدیک برابر تیم شهرداری ارومیه نمایش خوبی در هر 4 کوارتر بازی داشت و اجازه نزدیک شدن به حریف خود نداد و در نهایت توانست 59 بر 34 برنده این بازی گردد.

فروتن بیان داشت: محمدمعظمی، محسن جلالی، اکبرقربانی، همایون عسگری، پیمان میزان، بهمن سیفی، ابراهیم تقی لو، حسنعلی کعب عمیر، عباس قنبری، مصطفی گل گلی، علی اصغرنیک خواه و حامد زارعی بازیکنان تیم بسکتبال با ویلچر اتحاد معصومیه قم در راه صعود به لیگ برتر را تشکیل می دهند.

وی عنوان نمود: داود دنیا منش، رضا حسینی و رضاعیوضی دیگر نفرات حاضر در ترکیب تیم اتحاد معصومیه هستند و عباس خاکی به عنوان سرمربی در کنار این تیم حضور دارد ضمن این که حامی خراسانی زاده مربی و حسین فروتن سرپرستی این تیم را دراین رقابت ها بر عهده دارند.

مدیر تیم بسکتبال اتحاد قم توضیح داد: رضا عیوضی بازیکن جوان تیم اتحاد معصومیه در حالی در این مسابقات به میدان می رود که چندی پیش در مسابقات بسکتبال با ویلچر جوانان دنیا در کانادا برای تیم ملی به میدان رفته بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم بسکتبال اتحاد قم برابر شهرداری ارومیه به پیروزی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم بسکتبال اتحاد قم برابر شهرداری ارومیه به پیروزی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید