باشگاه پرسپولیس در انتظار سازمان لیگ، احتمال تعویق جشن قهرمانی

احتمال دارد با توجه به زمان پرواز تیم فوتبال پرسپولیس به عمان، جشن قهرمانی این تیم در لیگ برتر مقابل پدیده خراسان برگزار نشود.

باشگاه پرسپولیس در انتظار سازمان لیگ، احتمال تعویق جشن قهرمانی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با مسجل شدن قهرمانی پرسپولیس در شانزدهمین دوره لیگ برتر، گمان می رفت که جشن قهرمانی این تیم چهارشنبه این هفته برابر پدیده خراسان در ورزشگاه آزادی برگزار شود. از آنجایی که پرسپولیسی ها ساعت 5 بامداد پنجشنبه برای دیدار با الهلال عربستان راهی عمان خواهند شد، این احتمال وجود دارد که جشن قهرمانی این تیم به تعویق بیفتد.

پندار خمارلو، مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این زمینه به خبرنگاران گفت: ما دنبال برنامه جشن قهرمانی نیستیم، چرا که متولی برگزاری مراسم سازمان لیگ است. هنوز اعلام نکرده اند که برنامه به چه صورت است و منتظر سازمان لیگ هستیم. ما نه دنبال جشن قهرمانی هستیم و نه صحبتی در این زمینه داریم.

وی اضافه نمود: طبق برنامه ساعت 17:45 روز چهارشنبه با پدیده خراسان بازی داریم و پنج صبح پنجشنبه راهی عمان خواهیم شد. ما نمی دانیم جشن قهرمانی چه زمانی برگزار می شود و نمی توانیم هم بگوییم جشن قهرمانی چه زمانی برگزار خواهد شد، چون متولی اهدای کاپ سازمان لیگ است. این سازمان هنوز صحبتی با باشگاه پرسپولیس نداشته است.

منبع: تسنیم

به "باشگاه پرسپولیس در انتظار سازمان لیگ، احتمال تعویق جشن قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس در انتظار سازمان لیگ، احتمال تعویق جشن قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید