بازگشت مابه التفاوت هزینه اینترنت رومینگ زائران اربعین

در پی وعده وزیر ارتباطات مبنی بر محاسبه هزینه اینترنت رومینگ زائران اربعین به صورت بسته های اینترنتی به جای نرخ آزاد، مابه التفاوت این هزینه، هم اکنون در حال عودت به حساب زائران است.

بازگشت مابه التفاوت هزینه اینترنت رومینگ زائران اربعین

به دلیل گلایه زائران اربعین از نحوه محاسبه نرخ بالای اینترنت رومینگ در خاک عراق، وزیر ارتباطات اوایل هفته جاری از اپراتورهای موبایل خواست تا همه مصارف اینترنت رومینگ زائران اربعین را در قالب بسته محاسبه و پولهای اخذشده را به زوار بازگردانند.

وزیر ارتباطات در واکنش به توئیت کاربری در شبکه اجتماعی توئیتر که از بازگشت 400 هزار تومان هزینه رومینگ همراه اول در ایام اربعین خبر داده بود، نوشت: این که پول 26 میلیاردی اربعین بود؛ تصور کنید وقتی پول کلاهبرداری های اجرا شده در خدمات ارزش افزوده (وس) که بدون اطلاع مردم بوده به آنها برگردد، حس زیباتری هم خواهید داشت.

لازم به ذکر است اپراتور همراه اول در پیامکی به زائران اربعین اعلام نموده است: نظر به استقبال کم نظیر از خدمات رومینگ همراه اول و در راستای تکریم زائران حرم حسینی، به اطلاع می رسد همه مصارف اینترنت رومینگ تعرفه آزاد شما در ایام اربعین حسینی در کشور عراق در قالب بسته های رومینگ ویژه اربعین محاسبه و مبلغ مابه التفاوت از کارکرد رومینگ شما کسر می گردد.

همچنین ایرانسل نیز در اطلاعیه ای گفت:با توجه به پیشنهاد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر محاسبه هزینه اینترنت آزاد مصرفی اربعین در کشور عراق به صورت بسته های اینترنت برای مشترکان اپراتورهای تلفن همراه و با نظر مساعد سهامداران ایرانسل، مازاد پرداختی هزینه اینترنت با تعرفه آزاد، به حساب مشترکان ایرانسل برگردانده می گردد.

منبع: ایران آنلاین

به "بازگشت مابه التفاوت هزینه اینترنت رومینگ زائران اربعین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت مابه التفاوت هزینه اینترنت رومینگ زائران اربعین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید