الجبوری: پتانسیل شکست دادن پرسپولیس را داریم، باید بهتر از سال گذشته باشم

به گزارش وبلاگ ژینو، مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد مدعی شد این تیم توانایی فزونی مقابل پرسپولیس در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر را دارد.

الجبوری: پتانسیل شکست دادن پرسپولیس را داریم، باید بهتر از سال گذشته باشم

احمد الجبوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ژینو درباره آخرین شرایط تیمش گفت: خدا را شکر شرایط تیم ما خوب است و بعد از چند روز استراحت، دور جدید تمرینات را آغاز کردیم تا آماده بازی های لیگ برتر شویم. ما در بازی بعدی برابر پرسپولیس قرار می گیریم و امیدوارم تا روز بازی خیلی خوب تمرین کنیم و با بهترین شرایط برابر این تیم قرار بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پدیده می تواند پرسپولیس را شکست بدهد؟، توضیح داد: تیم ما از لحاظ فنی در سطح خوبی واقع شده است و این پتانسیل را داریم که هر تیمی را شکست بدهیم. مطمئناً پدیده پتانسیل شکست دادن پرسپولیس را هم دارد و انگیزه زیادی داریم تا آنها را در مشهد شکست بدهیم. البته می دانیم که پرسپولیس یکی از بهترین تیم های ایران است و آنها برای ما حریفی قابل احترام هستند. ما بازی سختی در پیش داریم، ولی امیدوارم سه امتیاز را بگیریم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد در خصوص اینکه سال 99 برایش از لحاظ فوتبالی چطور بود، گفت: در مجموع برایم سال خوبی بود، ولی من هر روز دنبال پیشرفت هستم. من باید در سال 1400 بهتر از سال گذشته باشم و امیدوارم با کوشش و تمرین بیشتر اتفاقات خوبی را برای خودم و تیمم رقم بزنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "الجبوری: پتانسیل شکست دادن پرسپولیس را داریم، باید بهتر از سال گذشته باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الجبوری: پتانسیل شکست دادن پرسپولیس را داریم، باید بهتر از سال گذشته باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید