اعزام کمانداران به آمریکا با هزینه شخصی!

به گزارش وبلاگ ژینو، مرحله فینال و قهرمان قهرمانان جام جهانی داخل سالن تیروکمان در حالی از روز آدینه 19 بهمن در لاس وگاس آمریکا برگزار می گردد که کمانداران کشورمان برای شرکت در این تورنمنت با هزینه شخصی خود بامداد امروز عازم آمریکا شدند.

اعزام کمانداران به آمریکا با هزینه شخصی!

به گزارش وبلاگ ژینو، مرحله فینال و قهرمان قهرمانان جام جهانی داخل سالن تیروکمان در حالی از روز آدینه 19 بهمن در لاس و گاس آمریکا برگزار می گردد که 10 کماندار ایران برای شرکت در این تورنمنت با هزینه شخصی و با همکاری فدراسیون تیروکمان بامداد امروز چهارشنبه راهی آمریکا شدند.

امید نجاری (مدیر تیم ملی تیروکمان)، اسماعیل عبادی و نیما محبوبی (عضو تیم ملی کامپوند مردان)، مجید احمدی (سرمربی تیم ملی کامپوند)، رضا شبانی و ابوالفضل حسینی (عضو تیم ریکرو)، فاطمه قاسم پور و علیرضا بیکی (عضو تیم کامپوند) نفرات اعزامی به آمریکا هستند.

مرحله فینال و قهرمان قهرمانان جام جهانی داخل سالن تیروکمان از روز آدینه با حضور بیش از 500 کماندار در لاس و گاس آمریکا برگزار می گردد و به مدت 2 روز ادامه خواهد داشت.

مرحله اول، دوم و سوم این رقابت ها در ماکائو، تایلند و فرانسه برگزار گردید که کمانداران ایران در مرحله اول و سوم این رقابت ها در مرحله مقدماتی حذف شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعزام کمانداران به آمریکا با هزینه شخصی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام کمانداران به آمریکا با هزینه شخصی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید