اسکان اضطراری بیش از یکهزار نفر متاثر از آبگرفتگی پس از باران در خوزستان

به گزارش وبلاگ ژینو، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تا به امروز بیش از یکهزار نفر متاثر آبگرفتگی پس از باران در استان اسکان اضطراری شدند.

اسکان اضطراری بیش از یکهزار نفر متاثر از آبگرفتگی پس از باران در خوزستان

به گزارش وبلاگ ژینو علی خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های وبلاگ ژینو از اهواز، با بیان اینکه امدادرسانی جمعیت هلال احمر استان به افراد تحت تاثیر بارش های اخیر باران به 2 هزار و 231 خانوار رسید، گفت: این جمعیت شامل؛ یکهزار و 39 نفر می گردد که در 6 اردوگاه در اهواز، آبادان و کارون اسکان داده شده اند.

او اضافه نمود: علاوه بر اسکان اضطراری خانوارهای آسیب دیده و دچار آبگرفتگی یکهزار و 215 بسته غذایی 72 ساعته و ماهیانه تا به امروز بین اهالی مناطق آبگرفته توزیع شده است.

خدادادی گفت: همچنین 2 هزار و 792 کیلوگرم نایلون پوششی در بین خانوارهای متاثر از آبگرفتگی منازل توزیع شد.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان، توزیع 3 هزار و 10 تخته پتو و یکهزار و 449 تخته موکت از دیگر خدمات ارائه شده از سوی این جمعیت به خانوارهای متاثراز آبگرفتگی ناشی از بارندگی اخیر است.

این مقام مسئول به خدمات رسانی 47 تیم عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان متشکل از 260 نجاتگر اشاره و اعلام کرد: 50 هزار قرص نان تهیه و در مناطق مذکور توزیع شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "اسکان اضطراری بیش از یکهزار نفر متاثر از آبگرفتگی پس از باران در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکان اضطراری بیش از یکهزار نفر متاثر از آبگرفتگی پس از باران در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید