آماده تغییرات جدید اینستاگرام هستید؟ ، قابلیت پنهان کردن تعداد لایک های هر پست در راه است

به گزارش وبلاگ ژینو، اینستاگرام در حال کار روی قابلیتی جدید است که می تواند تعداد لایک های هر پست کاربران را مخفی کند. درواقع به یاری این قابلیت جدید دیگر تعیین نمی گردد که هر یک پست کاربران تا چه حد مورد توجه مخاطبان واقع شده است.

آماده تغییرات جدید اینستاگرام هستید؟ ، قابلیت پنهان کردن تعداد لایک های هر پست در راه است

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، یکی از بدترین چشم و همچشمی های اینستاگرامی، مقایسه تعداد لایک های هواداران اشخاص مشهور است، درواقع بسیاری از کاربران، محبوبیت چهره های اینستاگرامی را بر اساس تعداد لایک های آنان می سنجند. اما به نظر می رسد اینستاگرام میخواهد به این موضوع سرانجام دهد.

بر اساس توضیحات اینستاگرام هدف از این کار این است که دنبال نمایندگان صفحات اینستاگرامی روی محتوای صفحات متمرکز شوند نه روی تعداد پیروان اشخاص. در واقع بر اساس این قابلیت جدید که هنوز در مرحله آزمایشی قرار گرفته است، افراد پست های جذاب را می بینند نه تعداد لایک های آن را و در نتیجه هر پست را بر اساس واقعیت می پسندند نه بر اساس سوء گیری تعداد لایک ها.

درواقع به نظر می رسد پنهان کردن تعداد لایک ها می تواند تفکر قالبی و پیروی های کورکورانه کاربران از یکدیگر را کاهش دهد و به اعتقاد مدیران فیس بوک به سلامت روانی کاربران منجر گردد. افزون بر این ها، مدیران بخش طراحی اینستاگرام معتقدند این قابلیت می تواند رقابت ناسالم در اینستاگرام را کاهش دهد.

بسیاری از کاربران اینستاگرام چهره های مختلف یا حتی اکانت های جعلی را به خاطر تعداد لایک های آنان دنبال می نمایند و این قابلیت می تواند چنین رفتار اشتباهی را کاهش دهد.

سخنگوی اینستاگرام در این خصوص گفت: در حال حاضر این آزمایش را به شکل گسترده اجرایی نمی کنیم. اما به دنبال کشف راه هایی برای کاهش فشار بر اینستاگرام هستیم و این چیزی است که ما همواره در خصوص آن فکر می کنیم.بسیاری از ویژگی های دیگری که ما به مرور به اینستاگرام افزوده ایم بر اساس همین آینده نگری اتفاق افتاده است.

منبع: انتخاب

به "آماده تغییرات جدید اینستاگرام هستید؟ ، قابلیت پنهان کردن تعداد لایک های هر پست در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده تغییرات جدید اینستاگرام هستید؟ ، قابلیت پنهان کردن تعداد لایک های هر پست در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید